VII. Proč nevolit komunisty a nikoho, kdo s nimi koketuje

19.09.2021

Smrt jednotlivce je tragédie, smrt milionů, statistika, říkal prý zločinec Stalin. Vyšinutý sadistický psychopat, stejně jako Hitler. Bez emocí, bez soucitu, bez duše. Tihle dva kati představovali to nejděsivější z režimů, založených na zrůdných ideologiích - nacismu a komunismu. A obě tyhle zmutované totality se staly základem vraždění desítek milionů lidí. Nevinných samozřejmě.

Kapitola VII. o tom, že komunismus je čiré zlo

O nacismu je to známé, tudíž tu logicky žádnou nacistickou stranu nemáme, leč komunisté zcela proti jakémukoliv volání rozumu otravují vzduch v parlamentu i po třiceti letech od revoluce, aniž se zřekli svého názvu a ponuré minulosti plné krve a odporností. Ze soudruhů a soudružek, kteří tam za ně dřepí, je mi fyzicky zle. Decentněji to vyjádřit nejde. Už proto, že dnes už dávno dobře vědí, co jejich hnutí provádělo. A provádí.

Velmi dobře živený kapitalista Falmer, předseda zdejších bolševiků, přesto doslova tvrdí, že komanči se za minulost nestydí. Jen pro připomenutí pár čísel, které uvádí Černá kniha komunismu. Tenhle režim měl na svědomí v Číně minimálně 65 milionu mrtvých, v Sovětském svazu to bylo přes dvacet milionů, v Kambodže, KLDR a afrických zemích po dvou milionech, v Afghánistánu, Vietnamu a východoevropských satelitech to je vždy přes milion obětí, připočteme-li k tomu státy latinské Ameriky, dojdeme k téměř 95 milionům obětí. Co prováděli tady dnes taky víme. Chápete? Komunisté vyhladili už skoro desetkrát občany České republiky. A přesto se najdou lidé, kteří jim hodí svůj hlas. A kteří za ně kandidují. Je to stejné, jako kdyby byla v Německu v parlamentu NSDAP. Jen by si přidala ke zkratce jedno písmeno.

Bolševická strana kolaboruje s Moskvou od svého založení, tedy přesně sto let. Zájmy tohoto státu ji nejen naprosto nezajímají, ale dělá všechno pro to, aby se stal nesvéprávnou vazalskou gubernií. Takže největším úspěchem těchto voleb by bylo, pokud by se do parlamentu jakožto mimozemská nelidská entita konečně nedostala. I když si už o ničem nedělám iluze...

Každopádně ještě jednou: Volit komunisty, i když dnes vypadají jako kšeftaři parazitující na kapitalismu, znamená volit podřezávání větve na hodně vysokém stromě. Na stromě, pod kterým se ježí kopí a kde se koupou hroby.