Neonacistické Rusko a prokremelští zbabělci

24.02.2022

Rusko je fašistický, teroristický a militaristický stát plný primitivismu, zákeřnosti a prolhanosti. Stejnými vlastnostmi oplývají zdejší kolaboranti, kteří roky propagandisticky útočí na Evropu, západní civilizaci, obdivují vraha Putina, extremismus, nesnášenlivost a čpí nekonečnou malostí.

Jsou v politice, v médiích, mají v Rusku ekonomické zájmy a realizují se v internetových diskusích, kde šíří dezinformace. Pokoušeli se léta rozbíjet tenhle národ a trousili moudra o našich předcích, slovanství, nebezpečných migrantech, normalizační idylce, neškodnosti bolševismu, o fašismu jakožto vlastenectví, prohnilosti Evropy a nepotřebnosti lidských práv. 

A nejsou to jen lidi tupí, ale taky rudohnědí fanatici, kolaboranti totalitním Ruskem zaplacení, případně vydíraní. Je jich plný Pražský hrad, ožírají se na ruské ambasádě, nosí svatojiřské stužky, přebírají metály od kremrolí i samotného Putina, snaží se vytvářet dojem, že jsme most mezi Východem a Západem, zatímco si přejí, aby nás ruský medvěd zase obejmul a oni byli za svou kolaboraci odměněni ještě víc. Blábolí o panslovanství, aniž by tušili, že zrovna Rusům vládly na rozdíl třeba od Poláků tisíc let germánské dynastie (nejen Vikingové, ale i taková Kateřina Veliká byla Němka jak poleno) a byla to hlavně směs nájezdnických národů. Barbarští ruští vojáci dnes vraždí nevinné proevropské Ukrajince, zatímco zaskočení kolaboranti se teď aspoň pokouší nám namluvit, že jde o stejnou svoloč. Ne. Ukrajina je Evropa, Ukrajina jsme i my.

Edit: Tenhle text jsem zveřejnil v šest hodin ráno. Je poučné sledovat, jak se kolaboranti během dne rozdělili. Ti vyčůranější otočili a dští síru na Putina, což je naprosto v pořádku, jen by za nimi nesměla být léta podkopávání české státnosti a naší evropské přináležitosti, které mělo sloužit jen a jen Rusku. Přes jeho zjevnou agresi, vraždění opozičníků, teroristické útoky, zabíjení českých občanů, šíření dezinformací, rozeštvávání společnosti a špinění naší civilizace. Jenže osm let po okupaci Krymu zjistili, že Evropa a Západ zůstal přes jejich úpornou snahu jednotný, tak se z nich rychle stávají demokrati. Přesně jako ve Zbabělcích Josefa Škvoreckého. No a ti druzí snad brzy skončí v Moskvě, kde má masový vrah Putin kromě nesmírně statečných opozičníků stále drtivou podporu. A jednou se obě tlupy přikrčených bezpáteřníků vrátí.