Kolaborant z Kolína a konfident Kikina aneb Anatomie hanebnosti

07.03.2022

Osmiletá dívka, která si ještě před dvěma týdny hrála s kamarádkami na princeznu, běží s dědečkem do úkrytu. Místo výbuchu obávané bomby jen krátce vyštěkne samopal. Dědeček obejme vnučku. Vnučka nedýchá. Ruský samopal zaštěká podruhé. Dvě postavy se sesunou k zemi. Dál se objímají. I po smrti.

Tohle je skutečný příběh. Stal se předevčírem. A takového nesmírného zla je plná celá Ukrajina. Zla, které šíří Rusové. Nejen Putin, ale ruští vojáci, kteří ničí, znásilňují a bombardují. Nic nového. Reprezentanti země, které lezly do zadku nevzdělaný žlučovitý český prezident (ne, můj určitě ne) i jeho chorobně namyšlený omezený předchůdce. Přes všechny děsivé události, které se za posledních osm let v tomhle totalitním státě udály. Zabírání cizích území, vraždy novinářů a opozičních politiků, dehonestace a věznění vědců, šikana svobodomyslných lidí, terorismus, násilí, zvůle, podpora separatistů přesně jako za nacistů i vrbětické vraždy českých občanů.

Ještě den před invazí stáli na straně totality. Pak zdánlivě chvályhodně otočili. Přesto dnes bude znesvěceno sídlo českých králů víc než kdy v časech demokracie. Budou tam dřepět oba, obklopeni klakou malých lidí: trpasličích mynářů, zákeřných nejedlých, ubohých ovčáčků, šmoků, konspirátorů, soudruhů, extremistů.... Klakou, která se roky pokoušela rozleptat v intencích propagandistů novodobého Vůdce Putina Evropu, aby mu ji pomohli uchvátit. Přikrčenci, kteří si pokrytectvím koupili rok hanobení českého státu navíc. Doufám, že si inženýři Zeman a Klaus nezapomenou sundat svatojiřské stužky, přesně ty, které tak rádi nosili a teď je mají na klopách ruští vraždící barbaři.

Nevěřte jim ani slovo.